حسین اختری پور

حسین اختری پور متولد 1366 در کلمه می باشد که فوتبال در تیم پاس را از عید 84 شروع کرد.

عناوین وافتخارات شخصی وتیمی:

تیمی:او به همراه تیم خود دو قهرمانی و یک  نایب قهر مانی جامهای دوره ای ویک قهرمانی و دو نایب قهرمانی در جامهای حذفی را کسب کرده وهمواره سعی او بر این بوده تا بازیکن موثری برای تیم خود باشد.

شخصی:اما کسب دو دوره آقای گلی در سالهای 87و89 نیز از افتخارات شخصی او می باشد و با توجه به جوانی او فرصت این را دارد تا چندین بار دیگر این عنوان را تکرار کند.

بهترین و تلخ ترین اتفاق دوران ورزشی:

قهرمانی در جام دوره ای سال 89 از بهترین اتفاقات دوران ورزشی او می باشد اما نایب قهرمانی در جام دوره ای 86 که پاس در آخرین دقایق قهرمانی را به رقیب دیرینه خود یعنی ابوذر تقدیم کرد از تلخ ترین اتفاقات دوران ورزشی او می باشد.

علایق و الگو های ورزشی:

الگوی ورزشی: منطقه(وحید قشقایی) ایران( علیرضا منصوریان)

بازیکن مورد علاقه:منطقه(رضا رضایی)ایران(فرهاد مجیدی)جهان(مسی)

تیم مورد علاقه: ایران(استقلال) جهان: ملی:(هلند) باشگاهی:(بارسلون

نظر مهاجم پاس در مورد تیم کنونی :

از نظر او تیم کنونی پاس تیمی جوان،متحدو یکدل می باشد که رهبری توانا دارد ومعتقد است که اگر این اتحاد و انسجام حفظ شود این تیم می تواند تا سالهای سال در فوتبال منطقه افتخار افرینی کند.

و اما صحبت پایانی :

او که مدیریت مدرسه فوتبال پاس را نیز برعهده دارد هدف خود را ساختن آینده ای روشن برای تیم پاس می داند ومعتقد است با توجه به استعداد هایی که در منطقه وجود دارد تیم پاس وهر تیم دیگری که بتواند در این زمینه سرمایه گذاری بکند  می تواند در استان نیز حرفهای را برای گفتن داشته باشد اما اورسیدن به این اهداف را مشروط به حمایت مسئولین و پیشکسوتانی  می داند که توان مالی نسبتا خوبی دارند. او که در تیم پاس بدون هیچ چشم داشت مادی وحتی با هزینه های شخصی  در اکثر زمینه ها برای تیم خود خدمت می کند حرفهایش را با گلایه از بعضی از  پیشکسوتانی که با پایان دوران فوتبالشان تیم خود را نیز به فراموشی سپرده اند  به پایان می رساند ومعتقد است حمایت این پیشکسوتان باعث دلگرمی بیشتر بازیکنان و کادر فنی ومسئولین در اداره این تیم ریشه دار میباشد.

/ 0 نظر / 9 بازدید