تیم امید قهرمان جام رمضان

تیم امید دیشب در دیدار فینال جام رمضان در سالن تازه تاسیس شهر کلمه به مصاف تیم بسیج رفت و توانست در   ضربات پنالتی این تیم را شکست دهد و به مقام قهرمانی این بازیها دست پیدا کند .

 

این بازی  که دیشب در سالن خلیج فارس و با حضور علاقه مندان  نسبتا زیادی برگزار شد  در وقت قانونی به تساوی دو بر دو انجامید که در پایان با توافق طرفین کار به ضربات پنالتی کشیده شد و این تیم امید بود که توانست در ضربات پنالتی با نتیجه 2 بر 1 تیم بسیج را شکست دهد و قهرمان مسابقات شود.

اسامی تیم امید قهرمان مسابقات به شرح زیر می باشد:حسین اختری ٍیحیی ورزندی ٍ جواد احمدی  ٍهادی یوسفی - حسن امینی - علی مظفری.

این مسابقات از اوایل ماه رمضان و باشرکت هشت تیم و در دو گروه چهار تیمی شروع شد که از هر گروه دو تیم به مرحله نیمه نهایی  رسیدند  که تیم های امید وبسیج با شکست رقبای خودبه فینال رسیدندو در فینال این تیم امید بود که توانستدر ضربات پنالتی برنده شود وبه مقام قهرمانی این بازیها دست پیدا کند.

اما در پایان شایسته است که  از زحمات حاج  آقا جاویدی ،که مسئولین اجرایی را در برگزاری هرچه بهتر مسابقات یاری دادند قدردانی شود  و هم چنین تشکره ویژه از آقای نوذری که داوری اکثر مسابقات را بر عهده داشتند  ونیز عبدالرضا متولی داور بازی فینال و میلاد امینی که زحمات و مشکلات زیادی را در برگزاری این مسابقات متحمل شدند  و همچنین بازیکنان سایر تیم ها ونیز  علاقه مندان  دوست داشتنی که باحضور خود شور وحرارت ویژه ای به مسابقات دادند و مسئولین اجرایی را در برگزاری هر چه بهتر مسابقات  در شبهای عزیز ماه رمضان  یاری دادند.

/ 0 نظر / 13 بازدید