پایان سبز

این تیم در حالی پا به مسابقات گذاشت که دوره قبل مقامی بهتر از چهارمی را کسب نکرده بود و آمده بود تا با همت بازیکنان مصمم و سرمربی دلسوز خود و همچنین هواداران متعصب و دوست داشتنی خود قهرمانی دو سال پیش خود را تکرار کند. به هر حال این تیم دوران سخت وپر حاشیه قبل از مسابقات را با درایت مربی دلسوز خود  اردشیر رضایی و حمایت  بزرگان وپیشکسوتان خود به خوبی پشت سر گذاشت و وارد عرصه رقابتها شدو به چیزی جز قهرمانی فکر نمی کرد. این مجموعه متحد و یکدل از همان بازی اول که مقابل مدافع عنوان قهرمانی یعنی شاهین قرارگرفتند ثابت کردند شایسته این  عنوان هستند اما این رقیب سرسخت این بار هم از چنگ پاس گریخت ودر بازی که پاس می توانست برنده باشد به یک امتیاز بسنده کرد اما بازیکنان متحد ویکدل تیم در بازیهای بعدی رقبای خود را یکی پس از دیگری به راحتی پشت سر گذاشتند و مقتدرانه با سیزده امتباز و چهارده گل زده .بدون گل خورده وثبت یک رکورد تکرار نشدنی به قهرمانی دست پیدا کردند که به گفته رفیق و رقیب شا یسته  این عنوان بود. اما به جاست که از تمامی کسانی که در این قهرمانی نقشی ایفا کرده اند تقدیر به عمل آید تا شاید گوشه ای از زحمات آنها جواب داده شود. اول از مربی دلسوز تیم اردشیر رضایی که به حق عنوان بهترین مربی جام را به خود اختصاص داد تا ثابت شود پاس با داشتن چنین  مربی همیشه جزو مدعیان خواهد بود. دوم بازیکنان متعصب تیم که بر ای موفقیت تیم هم قسم شده بودند.علی خلیفه(بهترین دروازبان جام) ناصر جمالی(بهترین و مطمئن ترین).مسلم رضایی(فنی ترین بازیکن تیم)عباس خجسته( پدیده بی چون وچرای جام)خسرو اختری( جنگنده وجسور)  رضا رضایی (ناجی همیشگی) مسعود رضایی ( بدون رقیب و یکه تاز )حبیب حبیبی(دونده و متعصب)قاسم رضایی(سلطان پاس گل)غلامحسن منفرد(وفادار وزحمت کش)حسین اختری(بهترین گلزن جام)صادق جمالی(آقای گل آینده)محمد نور منش(مهندس خلاق) مهدی دیرینه( در خدمت تیم ) منصور خلیفه(تنومندو بی ادعا )ابراهیم ماندگار(ذخیره مطمئن)  و دیگر بازیکنانی که فرصت بازی کردن بنا به دلایلی به انها نرسید ولی مثل دیگر بازیکنان قلبشان برای تیم می تپیدهمچون:حسین رضایی.محمد آذربان. امرالله جمالی. مهدی کرمی و احسان اختری .از دیگر زحمت کشان تیم عبارتند از:عبد الحسن اسفندیاری(سرپرست تیم)ناصر اسفندیاری(روانشناس تیم)محمد علی رضایی(مدیر فنی)مسعود گنجی وعلی گلچین(تدارکات تیم )عبدالحسن زارعی(عکاس تیم)و با تقدیر فراوان از پیشکسوتان و همراهان همیشگی تیم آقایان:جمشید اختری پور.ضرغام ماندگار.خداداد خجسته و غلام رضا شجاعی(مدیریت محترم باشگاه).حمید لیرکی. سید حسن حبیبی.جهانشیر رضایی. علی جمالی. سپهدار بازیار و هم چنین تمامی هواداران دوست داشتنی تیم  پاس که شایسته تقدیرند.

واین قهرمانی نتیجه زحمات تک تک نفراتی بود که ذکر شد و امید است که این همبستگی و اتحاد تا سالهای سال پابر جا بماند.

و در پایان شایان ذکر است که بازیکنان پاس  در پایان اهداء کاپ  در حرکتی شایسته بر سر مزار مرحوم یحیی قشقایی حاضر شدندو یاد آن مرحوم را که از بازیکنان شایسته تیم پاس بود را گرامی داشتند. روحش شاد ویادش گرامی.

/ 1 نظر / 6 بازدید
محسن رضایی

ضمن تبریک به تمامی هواداران وبازیکنان چرا از مربی پر افتخار تیم پاس هیچ اسمی نیست مربی زحمتکشی که تمام زندگی خود را وفق جوانان میکند وسالی چند پدیده به مسابقات معرفی میکند.از زحمات مربی تیم جناب آقای اردشیر رضایی تقدیر میشود وسهم بزرگی از این قهرمانی را ما مدیون زحمات این مربی بزرگ میدانیم.