سپهدار بازیار

سپهدار بازیار بازیکنی که شاید خیلی زود فوتبال را کنار گذاشت. این بازیکن را می توان جزو نسل قبلی باشگاه پاس دانست که بازی در تیم پاس را از سال 76 شروع کرد

دفاع چپ پاس  در سال77 حضوری نسبتا کوتاه در تیم اتحاد برازجان نیز  داشته است اما اوج کار اودر تیم پاس  از سالهای 76 تا 78 بود که به همراه تیم خود دو قهرمانی و یک نایب قهرمانی را بدست آوردو کارنامه کاملا موفقی را برای خود رقم زد.

علایق والگو های ورزشی :

الگوی ورزشی:       منطقه(نگهدار بازیار)  ایران(مهدی فنو نی زاده)  جهان( مارادونا)

بازیکن مورد علاقه:    منطقه(سیامک مبرزی) ایران(کریم باقری)  جهان(رود گولیت)

تیم مورد علاقه:        ایران( استقلال)    جهان: باشگاهی(اینتر میلان) ملی(ایتالیا)

بهترین وتلخ ترین اتفاق دوران ورزشی :

سپهدار بازیار قهرمانی در سالهای 76 و78 را از بهترین خاطرات دوران ورزشی خود می داند و شکسته شدن پای بردارش نگهدار (که اونیز از بازیکنان با تعصب پاس در سالهای گذشته  بود ) در بازی با والفجر در سال 77 که او این  اتفاق تلخ را از روی نیمکت تیمش شاهد بوده را از تلخ ترین خاطرات دوران ورزشی خود می داند .

نظر دفاع چپ قدیمی پاس در مورد تیم کنونی پاس:

او توجه به مسائل روحی وروانی تیم کنونی را با توجه به جوان بودن تیم بسیار مهم می داند و در پایان وجود یک اسپانسر و مربی خوب را برای این تیم لازم می داند که می تواند به پیشرفت این تیم جوان کمک شایانی کند .

اما در پایان ما نیز به نوبه خود از طرف مسئولین پاس از این بازیکن قدیمی  کمال تشکر را داریم و بدانند تیم جوان پاس به حمایت بازیکنان قدیمی خود نیاز دارد تا بتواند به خواست ایشان که پیشرفت این تیم ریشه دار می باشد جامه عمل بپو شاند.

 

/ 0 نظر / 12 بازدید