استقلال در دیداری جنجالی ابوذر راشکست داد

اسامی بازیکنان استقلال:

مهدی عباسی- عبدالله فاریابی- هادی یوسفی- مسلم یوسفی خواه- ایمان انوری-ابراهیم فراشبندی- نعمت فاریابی(فرزاد رحیمی)- حمید فاریابی - مهران مرادی(مهدی حسینی) - مهرداد مرادی- بنیامین یوسفی(محسن رضایی)

سرمربی:نصیر باعصار

اسامی بازیکنان ابوذر:

امرالله غلامی-پیمان دسترس- جواد بحرانی- داود خرم- محمد رضا متولی- شمسعلی ورزندی- عبدالرضا متولی- حنیف صالحی(علیرضا متولی)- سجاد متولی(علی پروره) - کاظم خرم- سعید صالحی(یحیی ورزندی)

سرمربی:علی رضا ملک زاده

 

در دقیقه 4 بازی به دنبال حملات دامنه دار استقلال و از روی خطایی که پشت محوطه ابوذر نصیب استقلال شد حمید فاریابی با یک ضربه زیبا توپ را به تور دروازه ابوذر رساند .

پس از آن، این ابوذر بود که تا حدودی بازی را در اختیار گرفت اما حملات بی هدف و احساسی آنها نتوانست ثمر بخش باشد و تنها لحظه ی حساس، ضربه ی کاشته ای بود که روی دروازه استقلال ارسال شد و به اوت رفت . بازی با همین نتیجه در نیمه اول با یک دقیقه وقت اضافه به پایان رسید.

در شروع نیمه دوم دو تعویض همزمان ابوذر نشان از عزم این تیم برای جبران گل خورده داشت اما باز هم نمی توانست حملات زهرداری را روی دروازه استقلال پدید آورد .استقلال هم روی ضد حملات توانست موقعیت های نصف و نیمه ای را روی دروازه ی حریف ایجاد کند و حتی در دقیقه 68 نعمت فاریابی و 69 بنیامین یوسفی می توانستند گل دوم را برای استقلال به ثمر برسانند که این گونه نشد.

 

 

 

در دقیقه 80 ضربه سر عیسی ورزندی را دروازه بان دفع کرد اما در دقیقه 81 برخورددروازه بان استقلال و مهاجم ابوذر شائبه بروز پنالتی را بوجود آورد که داور سوت را به نفع استقلال زد و اعلام خطای مهاجم ابوذر کرد .این تصمیم داور اعتراض نیمکت نشینان ابوذر را به دنبال داشت تا جایی که سرمربی وارد زمین شد و با داور بازی درگیر شد .اعتراض ابوذر باعث وقفه ای 8 دقیقه ای در جریان بازی شد و در لحظاتی مربی ابوذر تصمیم به ترک بازی گرفت که پس از دخالت کادر فنی ابوذر دوباره به بازی برگشت .

در دقیقه 91 هم عیسی ورزندی می توانست با ضربه ای خطر ناک دروازه استقلال را باز کند که با بی دقتی آن را به هدر داد.

و درنهایت با اعلام 5 دقیقه وقت اضافه این بازی حساس و جنجالی باسوت داور به پایان رسید .اما اعتراضات بازیکنان ابوذر تا دقایقی پس از بازی ادامه داشت .

 

اخطار:علیرضا متولی-شمسعلی ورزندی از ابوذر و ابراهیم فراشبندی- ایمان انوری و مهدی حسینی از استقلال

اخراج: یحیی ورزندی و امرالله غلامی از ابوذر

حاشیه ها : - سر وصدای مربیان وتماشاگران به نحوه قضاوت داور

- اعلام 5 دقیقه وقت اضافه در صورتی که سوت پایان در دقیقه 103 زده شد.

- استفاده از یک داور جوان برای دو بازی استقلال در این دوره باعث اعتراض شدید تماشاگران و کادر فنی ابوذر شد.

منبع :وبسایت دیار مهر

/ 1 نظر / 38 بازدید
عشق فقط استقلال

چرا نظر قبلی که براتون ارسال کردم چاپ نکردید مگر از کی میترسید تو را به خدا اگه میخواهید یک وبلاگ خوب داشته باشید باید خبرها را خودتان بنویسید نه از کپی برداری از منابع دیگر.