توقف پاس مقابل والفجر در بازی دوستانه

پاس در روزی که مدافعانش  در حد واندازهای  خود ظاهر نشدند  با نتیجه پر گل سه برسه مقابل تیم خوب والفجر که خود را برای مسابقات دسته دوم آماده می کند به تساوی رضایت داد .گلزنان پاس در این بازی علی قائدی,حبیب حبیبی وحسین اختری بودند.

از نکات قابل ذکر در مورد تیم پاس اضافه شدن یک بازیکن کمکی  دیگر بنام محمد شفیعی زاده فوتبالیست تنگ ارمی به تیم است که در پست هافبک راست بازی می کند وپاس را در مسابقات شهرستان دشتستان همراهی خواهد کرد. در ضمن احسان اختری هافبک مهاجم تیم نیز  با حل  شدن مشکل سربازی به احتمال زیاد تیم را در مسابقات شهرستان همراهی خواهد کرد .

تمرینات پاس در روزهای آینده نیز با جدیت بیشتر ادامه می یابد و مسئولین تیم در صدد برگزاری بازیهای دو ستانه بروی چمن هستند تا بازیکنان بیشتر با شرایط بازی بروی چمن آشنا شوند.

 

/ 2 نظر / 10 بازدید
shokor

http://s4.aks98.com/images/11121108512722913546.jpg

straer

ای کاش برای تیم حریف هم یه کم احترام قائل میشدی و حداقل نام گلزنان تیم را می نوشتی آقای اختری! شما رو نمی دونم ولی اگه از قدیمیتراتون بپرسین حتما بهتون میگن که در زمانی نه چندان دور همه ی امید تیم پاس و ابوذر این بود که در برابر والفجری که حالا بنا بر پاره ای مسائل خودشو برای لیگ دسته دوم آماده!میکنه، این بود که کم گل بخورناونم تو خود کلمه!(یه دوستدار تیم والفجر)